top of page

Приймаємо дітей від 2х років

Грають малюків

Зарахування

Для зарахування необхідно створити заявку на сайті osvita.kyivcity.gov.ua та додати заклад.

Після отримання запрошення в особистому кабінеті батьків необхідно в 10-денний термін його підтвердити, після чого в 10-денний термін подати в дошкільний навчальний заклад документи:


1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють;
2. Карта профілактичних щеплень Ф - 063/о;
3. Медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина здорова і може відвідувати дошкільний навчальний заклад;
4. Копія свідоцтва про народження дитини;
5. При наявності пільг: документ, який підтверджує право на пільгове харчування в дошкільному навчальному закладі. Для підтвердження пільги батькам необхідно надіслати скановані копії документів на електронну адресу dv.sv.ruo@gmail.com

Телефон відділу дошкільної освіти Святошинського РУО

405 71 04

Що треба мати в садочку

  • Змінне взуття – тапочки з задником або сандалі

  • Змінний комплект одягу та нижньої білизни

  • Піжама для денного сну

  • Чешки для музичних та спортивних занять

  • Для занять в басейні: купальник/плавки, гумова шапочка, гумове взуття, халат, мочалка, гель для душу, рушник.

  • Для занять хореографією: дівчаткам – чорний гімнастичний купальник, біла спідничка, білі шкарпетки, чорні балетки; хлопчикам - біла футболка, чорні шорти, білі шкарпетки, чорні балетки.

Хлопчик та дівчинка

Часті Запитання

  • Хто, крім батьків, може приводити і забирати дитину?
    Батьки надають заяву на ім’я директора, де вказують дані особи (від 18 років), яка може приводити/забирати дитину.
  • До якого часу необхідно привести дитину в дитячий заклад?
    Приводьте дитину в групу не пізніше 8:30. Якщо ви запізнилися, не ображайтеся, якщо вихователь не зустрічає вашу дитину особисто – можливо, в групі вже розпочалися заняття і відволікання вихователя зіб’є дітей з робочого ладу.
  • Чи можна приводити дитину, якщо вона не зовсім здорова?
    Приводьте дитину здоровою! Ми всі розуміємо, що батькам треба на роботу, навіть якщо дитина захворіла, але інші діти не повинні через це ризикувати своїм здоров’ям, адже віруси в дитячому колективі поширюються дуже швидко. Якщо у дитини є ознаки захворювання, залиште її в дома і одужуйте швидше!
  • До кого можна звернутися з питаннями?
    В першу чергу, зверніться до педагогів Вашої групи. Вони готові розмовляти з Вами про Вашу дитину вранці до 8.15 та ввечері після 17.00. В інший час педагог зобов'язаний працювати з групою дітей і відволікати його не можна. До педагогів групи незалежно від їх віку треба звертитися на Ви, на ім'я та по-батькові. Якщо Ви не змогли вирішити якесь питання з вихователями групи, зверніться до директора, практичного психолога або вихователя-методиста. Ви можете звернутися за консультацією і індивідуальною допомогою по всіх питаннях, що цікавлять Вас відносно Вашої дитини. Спірні і конфліктні ситуації потрібно вирішувати у відсутності дітей.
  • Що не можна брати з собою в садочок?
    Не давайте дитині з собою ніяких продуктів харчування і жувальну гумку. Також, просимо вас прослідкувати, щоб в кишенях у дитини не було гострих, ріжучих і колючих предметів.
  • Які зміни відбулися в меню дитячого харчування?
    З 01.01.2022, у дошкільному навчальному закладі №33 «Дивограй» харчування дітей здійснюється відповідно до нового меню, розробленого фахівцями, та погоджено з Держпродспоживслужбою. згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №305 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ 3 786 від 28.07.2021 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 24.03.2021 та рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України. Так, у дитячому меню обмежили кількість солі, цукру, жирів тваринного походження. Крім того, до нового меню не включили ковбасні вироби, сосиски, рибні, м’ясні та плодоовочеві консерви, кондитерські вироби, адже ці продукти мають високий вміст солі та цукру. Також у новому меню передбачено зменшення норми споживання хліба та картоплі, обмежено кількість молока, а натомість буде більше кисломолочних продуктів. З’явилися нові гарніри з сочевиці, булгуру, кус-кусу. Врегулювали споживання дітьми м’ясопродуктів. У меню включено страви з м’яса курки, свинини, яловичини. Також передбачено страви з риби, сиру кисломолочного, бобових, свіжозаморожених ягід, свіжих фруктів. У меню дітей значно зменшено вживання цукру, натомість у приготування напоїв включено суміші із сухофруктів, ізюму, кураги. Значно збільшено раціон страв з овочами, квасолі та інших продуктів. Така збалансована система харчування, допоможе нашим малюкам зростати здоровими та розвиватися гармонійно!
  • Чи можна приносити гостинці на день народження?
    Якщо у вашої дитини День народження і ви хочете принести гостинець для всіх дітей – пам'ятайте, що в садку не дозволяється пригощання сторонніми продуктами. Ви можете обрати нейтральний з алергічної точки зору гостинець (як правило, на батьківських зборах вирішується, який саме) і розкласти дітям в шафки, щоб вдома з дозволу батьків вони могли пригоститися.
  • Що як у дитини особливі потреби в харчуванні?
    (уточнити)
  • З якого віку діти відвідують басейн?
    Діти від 4 років (II молодша група) можуть відвідувати заняття в басейні.
  • Чи потрібна довідка від лікаря?
    На початку навчального року батьки приносять довідку від лікаря про те, що дитина може відвідувати басейн та результат аналізу на гельмінти.
  • Чи йде в басейн дитина після хвороби?
    Батьки дають згоду на відвідування дитиною басейну перед кожним заняттям. Медична сестра оглядає кожну дитиною на початку заняття.
  • Чи садочок платний?
    Наш садочок є державним закладом, фінансування потреб закладу здійснюється за рахунок бюджету державної районної адміністрації та за рахунок добровільних батьківських внесків. З 01.07.2022 відповідно до Розпорядження №241 від 23 червня 2022 року Про організацію харчування та встановлення розміру плати за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти і дошкільних підрозділах закладів загальної середньої освіти Святошинського району міста Києва становить: - для дітей вікової групи 1-4 роки – 66,89 грн на день; - для дітей вікової групи 4-6 (7) років – 88,40 грн на день Якщо батьки вирішують залишити 6-річну дитину на другий рік в садочку, вона буде з іншою групою, вихователькою. У такому разі батьки мають оплатити цей повторний рік. Є право вибору — залишитися в дитячому садочку й оплатити перебування за відповідною формулою «базовий фінансовий норматив» чи віддати дитину в перший клас з однолітками». РІШЕННЯ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ №6256/6297 від 23.03.2023 Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року №5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік» п. 1.4.1.Підпункт 19.6 викласти в такій редакції: - «19.6. Відповідно до рішення Київської міської ради від 13 вересня 2018 року № 1369/5433 «Про затвердження порядку здійснення видатків на дошкільну освіту у місті Києві на основі базового фінансового нормативу бюджетної забезпеченості» установити з 01 січня 20123 року базовий фінансовий норматив бюджетної забезпеченості на одну дитину дошкільного віку 4 548 грн, а з 01 квітня 2023 року 4 934 грн із застосуванням контингенту дітей, зарахованих у закладах, що надають дошкільну освіту.». Звіт про використання позабюджетних коштів (добровільні батьківськи внески) публікується 1 раз на рік на сайті закладу.
  • Коли і як оплачувати перебування дитини в садку?
    Рахунок за перебування дитиною в дитячому закладі формується за фактичні дні відвідування в попередньому місяці. Вихователі надають батькам квитанцію про перебування дитини в дошкільному навчальному закладі. Сплатити рахунок можна онлайн через платіжні сервіси або у відділенні банку до 20 числа. Бажано скрін оплати чи квитанцію принести чи надіслати вихователю. При оплаті необхідно вказати всі реквізити: № садочка (ДНЗ №33 «Дивограй»), номер групи, прізвище та ім’я дитини, табельний номер.
bottom of page